БЕЗКОШТОВНИЙ

РОЗРАХУНОК ЛОГІСТИКИ

ЗА 15 ХВИЛИН

Технічний імпорт товарів – одна з найпопулярніших послуг нашої компанії, що має попит. Суть даної процедури полягає в передачі зобов’язань з придбання потрібних товарів за кордоном на аутсорсинг нашій фірмі. Необхідність цієї послуги може виникнути, якщо Ви (підприємство) не хочете або не можете займатися зовнішньоекономічною діяльністю. У такому разі, наша компанія виступить за Вас контрагентом і буде здійснювати всі необхідні Вам зовнішньоекономічні операції.

НАШІ ПОСЛУГИ

Розрахунок вартості контракту і розміру митних платежів за заявкою клієнта
Висновок зовнішньоторговельного контракту за дорученням замовника
Транспортування і страхування в шляхи
Отримання дозвільних документів на ввезення (сертифікати, декларації відповідності, пр)
Митне оформлення
Оформлення супутніх документів
Передача замовнику товару, бухгалтерських документів відповідно до чинного українського податкового законодавства
Оптимізація процесу перевезень (тим самим зменшується транспортна складова в остаточній товарної вартості)
Планування і організацією процесу
Відстеження своєчасних валютних проплат (із здійсненням покупки валюти для оплати вартості товарів)

Керівник напрямку
митно-брокерських послуг

Аліса Павлова

+38(063)635-97-51

Зателефонуйте зараз, щоб отримати детальну інформацію або залиште контактні дані і ми Вам зателефонуємо!

ТЕХНІЧНИЙ ІМПОРТ

Як відбувається технічний імпорт товарів

Спеціаліст нашої компанії укладає зовнішньоекономічний контракт з постачальником товарів для вас. Далі товар викуповується, проводиться його доставка в країну зручним способом, проводиться оформлення і отримання потрібних дозвільних документів. І також виконується митне очищення товарів і оплата необхідних митних платежів. Таким чином клієнт може придбати товар в Україні за допомогою внутрішнього договору про купівлю-продаж в гривні зі сплатою ПДВ, при цьому вантаж уже розмитнений.

При оформленні технічного імпорту в Києві, Одесі чи іншому місті України компанія оформляє агентський договір або ж договір про купівлю-продаж. Ці документи більше формального характеру, які потрібні для регулювання податкових формальностей.

Скориставшись послугою технічного імпорту від компанії Директ Лайн, ви отримуєте кращі умови, а головне, ми гарантуємо фінансову прозорість на всіх етапах процесу. Дуже важливим моментом є той факт, що Група компаній Директ Лайн несе повну матеріальну відповідальність за надану послугу з технічного імпорту.

Звертайтеся до наших консультантів, вони дадуть відповідь на питання і підберуть оптимально вигідний пакет послуг індивідуально для вас.

Нормативно-правовий регламент взаємовідносин:

Здійснення цієї операції можливо завдяки тому, що компанія Директ Лайн, що надає послугу технічного імпорту, укладає зовнішній контракт з Вашим постачальником, і в той же час укладає договір купівлі-продажу на внутрішньому ринку з Вашою компанією. Замовивши послуги з технічного імпорту в нашій компанії, Ви отримаєте повний комплект документів, оформлених відповідно до законодавства України.
При цьому ми звільняємо Вас від:

 • Ведення зовнішньоекономічної діяльності та її наслідків;
 • Утримання власного відділу логістики, штату митних брокерів;
 • Спілкування з митними органами і представниками валютного контролю;
 • Всіляких ризиків, пов’язаних з проведенням угоди.

Звертаючись до фахівців компанії Директ Лайн ви можете бути певні в якості послуг, що надаються, оскільки багаторічний досвід роботи дозволяє оформляти угоди на максимально вигідних умовах для клієнта.

БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ТЕХНІЧНОГО ІМПОРТУ:

Директ Лайн предоставляет возможность оформления тех. импорта под ключ, таким образом не придется заботиться о планировании, расчетах, документации и всех сопутствующих действиях. Кроме всего этого, при оформлении технического импорта в нашей компании вы получаете возможность:

 • Повного розрахунку ціни контракту;
 • Митного оформлення;
 • Отримання дозвільної документації для ввезення (сертифікати, декларації та ін.);
 • Розрахунку митних платежів (відбувається за заявкою клієнта);
 • Складання і укладання зовнішньоторговельного контракту (відбувається за дорученням від замовника);
 • Отримання повних розрахунків, пов’язаних з купівлею товарів (в іноземній валюті);
 • Транспортування і страхування товарів на шляху прямування (відбувається за заявкою клієнта)

Директ Лайн надає можливість оформлення технічного імпорту під ключ, таким чином не доведеться піклуватися про планування, розрахунки, документацію і всі супутні дії. Фахівці компанії проконсультують стосовно всіх моментів, які здійснюватимуться, і дадуть відповідь на питання, що цікавлять з приводу угоди. Звертайтеся за вказаними телефонами, а також записуйтеся на індивідуальну консультацію в Київському або Одеському офісах. Чекаємо ваших дзвінків!

Гарантія якості

При оформленні комплексу послуг технічного імпортера ви отримуєте надійність і гарантії успішного проведення процесу. Вам більше не знадобиться турбуватися за документацію, сплату рахунків та інші моменти. Технічний імпорт ви можете оформити в наших офісах в Одесі та Києві, для інших міст проводяться консультації в онлайн і телефонних режимах. Компанія Директ Лайн пропонує оптимальні умови, індивідуальний підхід в роботі та VIP сервіс для кожного клієнта.
Звертайтеся за вказаними телефонами і наші фахівці підберуть пакет послуг індивідуально для вас!

БЕЗКОШТОВНИЙ

РОЗРАХУНОК ЛОГІСТИКИ

ЗА 15 ХВИЛИН

Расчет за
15 минут